Poradíte ľahké sandálky pre syna, ktorý má široké chodidlo?

Zodpovedané
13. apr 2021

Dobrý deň,

môj syn chodí od septembra a zatiaľ topánky veľmi nenosí. Všade chodí bosý, bez ponožiek. Má jedny ponožkové capačky z H&M. Skúšali sme topánky po obchodoch ešte pred Vianocami, no v žiadnych nevedel chodiť.

Potrebujeme ľahké sandálky, najlepšie s koženou podrážkou na prechod z bytu do auta, pripadne na cestu do obchodu. Nôžku má 13,5 cm. Šírka mi vyšla 6,5 cm a to sa mi zdá veľa, ale je pravda, že má nôžky ako Hobit. Nart nemá vysoký. Skôr má vyslovene široké chodidlo, aj pätu.

Celkom sa mi pozdáva takéto niečo: https://bosacik.sk/eshop/baby-bare-shoes-summer...

Viete mi poradiť aj nejaké iné sandálky, pripadne balerínky?

Snažila som sa odfotiť i niečo podľa vášho návodu na stránke.

Ďakujem

Dobrý deň,

Baby Bare, ktoré ste vybrali, by mali byť podľa typu nôžky fajn voľba.

Odporúčam aj pre úplných začiatočníkov, keď už samostatne chodia. Prípadne capačky, napríklad značka Liliputi. Majú aj viacvrstvovú podrážku vhodnú aj do vonkajšieho prostredia. https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/liliputi

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322