Poradíte mi barefoot sandálky a tenisky pre dieťa s dĺžkou nohy 13 cm?

Zodpovedané
23. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som radu ohľadom barefoot topánok vhodných na dievčenskú nôžku s dĺžkou 13 cm. Nožička je podľa mňa úzka a nart trošku vyšší.

Poradíte nám vhodné sandálky a tenisky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

keďže nepíšete o šírke nôžky, ťažko poradiť. Vo všeobecnosti však na túto nôžku mohli sedieť topánočky značky Pediped.

Kompletnú ponuku nájdete tu:
https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/pediped prípadne filii model W

V prípade, že si želáte poradiť presnejšie, pokojne nám napíšte na bosacik@bosacik.sk a my si od Vás vyžiadame ďalšie potrebné informácie.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322