Poradíte mi otvorené papuče pre syna s nohou dlhou 22 cm?

Zodpovedané
26. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom papučiek pre staršieho syna, ktorý má dĺžku nohy 22 cm. Syn má úzke členky, nôžku normálne širokú, priehlavok má skôr nižší. Noha sa mu dosť potí, takže hľadám otvorené papučky.

Aké papučky by boli pre neho vhodné?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na taký typ nôžky otvorené papučky čo viem, tak nie sú na trhu.

Možno by ste mohli pouvažovať o použití sandálok, ktoré teraz v lete nosíte. Potiť sa asi nôžka bude vo všetkom, tak preferovať bavlnené priedušnejšie materiály alebo tenké kožené podlepené capačky.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322