Poradíte mi topánky a papučky pre 21 mesačného syna?

Zodpovedané
21. mar 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom topánok pre môjho syna, ktorému sme vyskúšali veľa topánok a nič mu nesedí.

Teraz nosí Filli (kúpené u Vás v Prešove). Tie sú mu podľa mňa najlepšie. Chcem mu kúpiť ešte jedny, no nechcem znovu Filli. Dĺžka nožičky je 15,2 cm, dominantný ma palec, šírka cca 6,4 cm.

Nedávno som mu kúpila Feelmax Vuoma. Sú dokonalé, ľahké, ohybné, no stále mu akoby krúti nožičku. Keď som dnes vytiahnla vložku, tak dĺžka a šírka vpredu je ok. Päta je úplne uzučká oproti nôžke môjho chlapčeka. A teda je mi jasné, prečo nožičku veľmi vykrúca.

Aká topánka by mohla ešte pasovať?

Poradíte mi aj vhodné papučky?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

z lacnejších by vám mohli sedieť Jonap.

Z papučiek Beda papučky.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322