Poradíte sandálky na užšiu nožičku a vyšší nart?

Zodpovedané
27. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom sandálok na užšiu nožičku s vyšším nartom. Dcéra nosí topánky Bobuxy Yplorery a Froddo. Je začínajúci chodec.

Objednala som jej ďalšie Bobuxy, ale boli veľmi tvrdé. Tak som ich vrátila.

V Baby Bare má veľa miesta a keď jej remienok utiahnem ako by potrebovala, tak ho má otlačený na nôžke. Nohy má v topánky vykrútené.

Pediped sandálky s mäkkou podrážkou robia len do veľkosti 22 . Tam má nadmerok len 4 - 5 mm, takže nič.

Poradíte mi vhodné sandálky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na užšiu a normálne širokú nôžku s vyšším priehlavkom by mohli lepšie sedieť sandálky Tikki. Prípadne skúste pozrieť novú značku OrtoPlus, no tie sa robia až od veľkosti 23.

Nepíšete, aké rozmery nôžky máte, no možno do leta by ste do nich aj dorástli.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322