Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte topánky a papučky pre 10 mesačné a 3,5 ročné dieťa?

Zodpovedané
3. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť o radu pri výbere barefoot obuvi pre deti.

Staršej dcérke som kúpila LBL, ale zdalo sa mi, že päta sa vyčaptala. Potom sme pokračovali už nie barefootkami, ale Adidas, Pumy... Teraz by som jej chcela barefoot, lebo má trocha vpadnuté členky a myslím, že aj plochú nohu. Doktorka ju videla chodila na trojročnej prehliadke a odporučila chodiť naboso. To sme v lete dodržiavali. Teraz má 3,5 roka a dĺžku nohy 16,5 cm, šírku 7 cm.

Mladšia dcéra má 10 mesiacov a začína chodiť a rozmýšľam nad cápačkami. Možno aj s gumennou. Dĺžka nohy 11,1 cm, šírka 5,5 cm.

Aké topánky a aké papučky nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

na takéto rozmery nôžky by staršej dcérke mohli byť Koel4Kids https://bosacik.sk/eshop/koel4kids-bernardinho-... veľ 27 alebo tieto https://bosacik.sk/eshop/koel4kids-bernardinho-... Prípadne by mohli sadnúť aj jonap https://bosacik.sk/eshop/jonap-celokozene-topan...

Pre mladšiu by som odporúčala capačkové topánočky buď textilné na štýl tenisiek alebo celokožené značky bobux model veľkosť 20 xplorer https://bosacik.sk/katalog/topanky-pre-deti?_sf... Prípadne froddo topánočky veľ 19 https://bosacik.sk/eshop/froddo-prewalkers-fuchsia Froddo v prípade, ak je priehlavok nízky resp. normálne vysoký, ak je vyšší odporučila by som skôr tie bobux.


Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322