Poradíte zateplené gumáky pre nôžku s vysokým priehlavkom?

Zodpovedané
20. okt 2020

Dobrý deň,

hľadám zateplené gumáky pre dieťa s vysokým priehlavkom. Dĺžka nôžky je 14,3 cm a je trošku bacuľatá. V lete sme mali Bergstein - s tenkou ponožkou. Sadli ako uliate, ale ako sa ochladilo, už je problém.

Aké nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

na bacuľaté nôžky Bergstein nie sú vhodné. Odporúčam gumáky Bundgaard.

Všeobecne však pre také malé dieťa gumáky neodporúčam. Sú mohutné a zbytočne vysoké pre tak malé dieťa.

Voľte radšej celokoženú topánku, ktorú naimpregnujete alebo navoskujete (podľa typu zvršku).

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322