Poradíte zimnú obuv na užšiu nohu s vyšším priehlavkom?

Zodpovedané
16. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom zimnej obuvi pre dieťa, ktoré pol roka chodí a má užšiu nohu s vyšším priehlavkom. Má mierne valgózne členky, čiže môže byť aj kompromis so spevnenou pätou.

Zvládne Bobux step up aj vyšší priehlavok alebo sú len na nízke?

Akú inú obuv nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

model bobux step up by som začiatočníkovi neodporúčala. Sú to topánočky pre staršie detičky kvôli tuhšej podrážke.

Výber záleží od rozmerov nôžky ale na takéto nôžky sedia napríklad bundgaard petit https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/bundgaard

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322