Prvé capačky pre dieťa s vysokým priehlavkom

Zodpovedané
14. feb 2019

Dobrý deň,

mám 11 mesačného synčeka, ktorý začína chodiť. Jeho dĺžka chodidla je 11cm a šírka 5,5 cm. Syn má vysoký priehlavok a mnohé značky na nôžku nevie obuť.

Aké capačky nám doporučujete?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak má vysoký priehlavok, tak by som skúsila asi Liliputi capačky.

Šírky sa tam nemusíte myslím báť, ten priehlavok tú časť prebytočnej kože spotrebuje a nebudú tak široké ako máme uvedené v eshope.

Nájdete ich tu https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/liliputi a veľkosť by ste potrebovali M.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322