Sú sandálky Superfit flow vhodné pre 15 mesačné dieťa v letnom období na bežné exteriérové prechádzky?

Zodpovedané
18. apr 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom sandálok.

Sú sandálky Superfit flow vhodné pre 15 mesačné dieťa v letnom období na bežné exteriérové prechádzky?

Marketing značky uvádza, že tieto topánky sú schválené ortopédmi. Ich cena je dosť vysoká, tak by ma zaujímalo, či je v poriadku aj ich kvalita z hľadiska vývoja detskej nôžky začínajúcich chodcov.

Ďakujem

Dobrý deň,

Superfit nespĺňajú barefoot kritériá, pre začínajúceho chodca ich neodporúčame. Hoci teraz majú v ponuke aj tzv. barefoot radu, no sú zbytočne tuhé.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322