Môžu neliečené lepivé doštičky spôsobiť neuchytenie embrya?

Zodpovedané
14. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lepivých doštičkách.

Je možné, že neliečené lepivé doštičky môžu spôsobiť neuchytenie embrya?

Respektíve biochemické tehotenstvo?

Čo znamená, keď na 3. deň po vklade je test už pozitívny a následne testy zoslabnú až na pár dní a následne 9. deň opäť začnú tmavnúť?

Injekcia s hCG nebola použitá, tekutiny večer obmedzene kvôli koncentrácii ranného moču.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

samozrejme môžu - je veľmi dôležité obrátiť sa na hematológa aby vás nastavil na liečbu.

Predpokladám, že tretí deň po vklade pretrváva ešte pozitivita hCG z obdobia odberu oocytov.

Dr. Rybanska