Aké bylinky pomáhajú pri psoriáze?

Zodpovedané
6. nov 2023

Dobrý deň,

trpím psoriázou. Viem, že nie je možné ju úplne vyliečiť, ale len potláčať.

Aké bylinky mi pomôžu?

Je účinné si dávať na rany aj bylinné obklady?

Ďakujem

Dobrý deň,
Psoriáza sa dá pekne liečiť pomocou bylinných zmesí a akupunktúry.

Bylinná zmes sa mieša pacientovi „na mieru“ podľa celkových príznakov na základe diagnostiky. Je možné ju úplne vyliečiť, liečba trvá dlhšie, ale veľmi závisí od spolupráce pacienta.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky na tel. čísle: +421 905 795 501, ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/