Ako odstrániť dlhodobú bolesť špičky jazyka?

Zodpovedané
20. jan 2023

Dobrý deň,

štípe a páli ma špička jazyka, už dva roky trpím bolesťou. je to ako keby mi jazyk rezali žiletkou. Vytvorili sa mi na na ňom takéto "hrbolce". Lekári z ORL, neurológie, algeziológie predpokladajú, že ide o BMS syndróm. Nikto mi nevie pomôcť.

Pomohli by mi na môj problém nejaké bylinky?

Ďakujem

Dobrý deň,

BMS môže mať viac príčin. Určite sa dá Váš problém aspoň zmierniť a možno aj vyliečiť. Pre viac informácií by som Vám musela urobiť diagnostiku. Liečba by bola bylinnými zmesami a akupunktúrou.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/