Ako sa dajú liečiť polypy na jazyku?

Zodpovedané
16. máj 2022

Dobrý deň,

od detstva mám stredom jazyka obrovskú ryhu. Tvoria sa mi aj výrastky - polypy. V minulosti mi ich odstraňovali, histológia bola negatívna. Opätovne sa tvoria, nebolia, neprekážajú. Po bokoch jazyka mám niečo ako “pľuzgiere”.

Viete mi napísať niečo k zdravotnému stavu?

Prípadne k hydratácií.

Ďakujem

Dobrý deň,

diagnostika podľa jazyka je len jednou z potvrdzujúcich metód po kompletnej diagnostike, preto neviem na základe jazyka hodnotiť Váš zdravotný stav.

Vo všeobecnosti by sa pri takomto jazyku dalo predpokladať, že je tam pravdepodobne oslabené trávenie, hromadenie vlhkosti v organizme, priberanie na váhe. Čo sa týka polypov, pravdepodobne budú spôsobené premnožením nejakých druhov mikroorganizmov v čreve, ktoré narušujú črevnú mikrobiotu. Môže byť aj problém v urogenitálnej oblasti.

Určite by bolo vhodné upraviť stravu, ale akým spôsobom, to by som Vám vedela povedať len na základe celkovej diagnostiky.

Rovnako sa Vám len na základe jazyka neviem vyjadriť ani k hydratácii.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.


Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: stanovska.l@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/