Ako správne užívať oreganový olej?

Zodpovedané
18. jan 2023

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na užívanie oreganového oleja (lúhované oregano v olivovom oleji) na podporu liečby Candidy v organizme.

Je vhodnejšie užívanie nalačno, s jedlom alebo po jedle?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže oregano patrí medzi horúce oleje, radšej by som Vám odporučila konzumáciu s jedlom, alebo hneď po jedle. A to preto, aby sa nezvyšovalo horko v žalúdku.

Pre liečbu candidy je nevyhnutné dodržiavať protikvasinkvú diétu.

V rámci čínskej fytoterapie máme špeciálne zmesi na liečbu kandidy, ktoré Vám však viem predpísať len na základe kompletnej diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/