Dá sa pomocou čínskej medicíny zlepšiť bolestivosť kĺbov pri osteoporóze a artróze?

Zodpovedané
8. jan 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať, či sa dá zlepšiť cestou čínskej medicíny bolestivosť kĺbov pri osteoporóze a artróze súčasne.

Čo by ste odporúčali?

Medikamentózna liečba veľmi nezaberá. Denzitometria sa každých 6 mesiacov zhoršuje.

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade artrózy je možné čínskou medicínou zastaviť progres ochorenia a zmierniť bolesti. V prípade osteoporózy je možné spomaliť, prípadne zastaviť progres zhoršovania stavu.

Odporúčam komplexnú liečbu čínskou bylinnou terapiou ideálne spolu s akupunktúrou u terapeuta čínskej medicíny.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/