Dajú sa depresie a úzkosti liečiť čínskou medicínou, aj keď užívam antidepresíva?

Zodpovedané
18. jan 2023

Dobrý deň,

užívam antidepresíva, ale chcela by som vyskúšať liečbu úzkosti aj nejakou inou formou.

Dajú sa depresie a úzkosti liečiť čínskou medicínou, aj keď užívam antidepresíva?

Ďakujem

Dobrý deň,

depresie a úzkostné stavy sa dajú liečiť akupunktúrou špeciálne zameranou na psychiku.

Zároveň je vhodné užívať bylinné zmesi, ktoré podporujú liečbu viac na hmotnej úrovni. Dopĺňajú krv, uvoľňujú pečeň, čistia hlien v organizme prípadne iné, podľa stavu pacienta.

Bylinnú zmes Vám viem predpísať len na základe kompletnej diagnostiky.

Byliny sa môžu užívať spolu s antidepresívami. Pri zlepšovaní stavu a po dohode s lekárom sa postupne znižujú dávky antidepresív až do úplného vysadenia.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/