Existuje niečo z tradičnej čínskej medicíny na podporu imunity 7-ročného chlapca?

Zodpovedané
15. aug 2023

Dobrý deň,

môj 7-ročný syn je od malička často chorý. Býva zahlienený a máva kašeľ. Má vybraté nosné mandle, ale nepomohlo to. Bral už všetky lieky od imuno na podporu imunity. Ani tie nepomohli. Od malička je na liekoch na alergiu, ale potvrdenú alergiu nemá na nič. Každý mesiac sme boli u lekárky, cez leto je to asi najlepšie.

Existuje niečo z tradičnej čínskej medicíny, čo by mu mohlo pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

tzv. posilňovanie imunity sa v čínskej medicíne robí tým spôsobom, že sa vylučuje patogén, posilňuje slabé v organizme a harmonizuje organizmus. Je to komplexný a dlhodobejší liečebný proces, ktorý pozostáva z terapie špeciálnymi bylinnými zmesami na mieru pacienta, ideálne v kombinácii s akupunktúrou. Nevyhnutná je úprava dietetiky.

Určite by som odporúčala z jedálnička vyradiť mlieko a mliečne výrobky, sladkosti a pšeničnú múku, lebo oslabujú slezinu a tým zahlieňujú organizmus. To spôsobuje alergie a časté respiračné ochorenia.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.


Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: stanovska.l@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/