Existuje v čínskej medicíne niečo na podporu dojčenia?

Zodpovedané
8. aug 2022

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom možnosti zlepšenia dojčenia.

Je možné podporiť dojčenie z hľadiska čínskej medicíny?

Čo môžem urobiť už počas tehotenstva?

Ďakujem

Dobrý deň,

počas tehotenstva je dôležité čo najviac odpočívať, nestresovať sa, kvalitne sa stravovať a dostatočne spať. Dôležitý je spánok už od 22:00. V strave by nemalo chýbať mäso. Bezmäsitá strava nie je vhodná pre tehotné a dojčiace mamičky. Každodenné prechádzky sú vhodným spôsobom pohybu v primeranej miere.

Pomocou bylinných zmesí a akupunktúry sa dá pomôcť ešte viac, ale v tom prípade je treba prísť osobne.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky alebo e–mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/