Existuje v čínskej medicíne niečo na zlepšenie spermiogramu?

Zodpovedané
8. jan 2023

Dobrý deň,

partner má žalostne málo spermií, ich počet sa pohybuje len v desiatkach tisícoch. Podstúpili sme 4 IVF, ďalšie už odmieta.

Existuje niečo v čínskej medicíne na zlepšenie spermiogramu?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, existuje viacero bylinných zmesí, ktoré liečia tento problém podľa príčiny jeho vzniku. Tým sa nelieči len spermiogram, ale celý organizmus.

Po kompletnej diagnostike sa príslušná zmes upravuje podľa stavu pacienta. Pridávajú, alebo odoberajú sa niektoré byliny, prípadne sa mení dávkovanie tak, aby to viedlo k vylepšeniu spermiogramu.

Ideálna je kombinácia s akupuntúrou.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e–mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/