Je možné liečiť pukanie v chrbtici prostredníctvom fytoterapie a byliniek?

Zodpovedané
4. máj 2022

Dobrý deň,

asi pred rokom mi začali moje problémy s pukaním v chrbtici. Pri každom nádychu, výdychu, otočení, či aj keď som v úplnom pokoji mi puká. A to buď v krku alebo v chrbte. Niekedy sa mi to stáva dokonca aj pri hovorení. Zvyčajne je to tak, že sedím za PC a potrebujem sa nadýchnuť a vtedy počujem také silné puknutie. Ten zvuk sa dá prirovnať k tomu, ako keď si človek puká prsty na rukách.

Je možná liečba prostredníctvom fytoterapie?

Za špecialistom som s tým ešte nebola. No, nie som si istá, či som si to nepohla sama spôsobiť stresom a mojou psychikou.

Ďakujem

Dobrý deň,

problém s pukaním v chrbtici sa dá liečiť bylinnými zmesami, ale musela by som si s Vami urobiť diagnostiku, aby som vedela určiť zmes, ktorá Vám pomôže.

Zároveň by bolo fajn ísť k ortopédovi. Výsledky vyšetrení aj mne pomôžu lepšie stanoviť liečbu. S liečbou sa dá začať hneď a lekárske vyšetrenia by ste si potom doriešili.

Samozrejme, že stres a dlhotrvajúce, alebo silné emócie zhoršujú všetky zdravotné problémy, ale s tým sa dá pekne pracovať hlavne pomocou akupunktúry.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.


Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: stanovska.l@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/