Je možné liečiť tetániu pomocou čínskej medicíny a pomocou byliniek?

Zodpovedané
1. máj 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom liečby tetánie. Je to choroba aj 40tníkov a spôsobuje ju každodenný stres.

Dá sa pomôcť človeku až tak, aby neprichádzali stavy na odpadnutie, pocity únavy, tŕpnutie končatín občasné teda?

Teda, aby človek zvládol tetániu bez antidepresív a nemusel ich nikdy začať brať.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, tetánia patrí medzi tie diagnózy, ktoré sa dajú pekne riešiť pomocou čínskej medicíny. Je však potrebná diagnostika podľa čínskej medicíny, aby som mohla predpísať bylinnú zmes a k tomu pridať akupunktúru.

Samozrejme úprava stravy a celkovej životosprávy, vrátane odbúrania stresu je tiež veľmi dôležitá.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma e-mailom alebo telefonicky.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/