Je možnosť liečiť poranenie sliznice konečníka čínskou medicínou?

Zodpovedané
2. aug 2023

Dobrý deň,

v januári mi operovali análnu fisúru, lebo mi silno krvácala a mala som veľké bolesti. Krvácam stále, aj keď už len trošku a bolesti si viem zmierniť v prípade potreby čapíkom. Chcú ma operovať znovu, čomu by som sa rada vyhla.

Mám však aj iné choroby: 5 hemangiómov na pečeni (občas bolesť v tej oblasti), rosaceu na tvári (bolestivé vredy), kŕčové žily na nohách (pocit ťažkých nôh a sú pálenie), bolesti, seknutie v oblasti krížov a vrodenú vadu na obličke.

Je možnosť liečiť poranenie sliznice konečníka (fisúru - análnu trhlinu) tradičnou čínskou medicínou?

Pomohlo by mi niečo aj na moje ostatné diagnózy?

Ďakujem

Dobrý deň,

k nutnosti operačného zákroku sa Vám neviem vyjadriť, to musí posúdiť lekár, prípadne skúste si to dať posúdiť dvom nezávislým lekárom, uvidíte, či budú mať rovnaký názor na nutnosť operácie.

Pomocou čínskej medicíny (akupunktúry a bylinných zmesí) je možné docieliť zlepšenie stavu hrubého čreva, aby sa viac nevytvárali fisúry a sliznica sa zahojila. Ak by Vám napríklad iný lekár povedal, že operácia nie je nevyhnutná, mohli by ste začať hneď liečbu čínskou medicínou. Ale aj ak by ste podstúpili operáciu, bola by vhodná liečba čínskou medicínou, aby sa Vám to nevracalo.

Čo sa týka ostatných zdravotných problémov:
Na rosaceu, bolesti, seknutie v oblasti krížov je čínska medicína ideálna.
Hemangiómy na pečeni, kŕčové žily na nohách sa nedajú odstrániť, ale dá sa zabrániť zhoršovaniu stavu a zmenšiť ťažkosti, ktoré spôsobujú, dá sa odstrániť pocit ťažkých nôh a pálenie.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky na tel. čísle: +421 905 795 501, ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.


Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: stanovska.l@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/