Ktoré doplnky z tradičnej čínskej medicíny mi pomôžu pri liečbe pľúcnej mykoplazmy?

Zodpovedané
5. aug 2022

Dobrý deň,

Z krvi mi zistili pozitívny nález na pľúcne mykoplazmy.

Ktoré doplnky z tradičnej čínskej medicíny by mi vedeli zneškodniť tieto baktérie?

Som dojčiaca matka, tak antibiotiká užívať nemôžem. Doktorka mi odporučila Summamed, avšak aj pred bábätkom som ich užívala, ale vedľajšie účinky boli pre mňa strašné. Rada by som zvolila túto Vašu metódu.

Ďakujem

Dobrý deň,

na mykoplazmy by som Vám poradila esenciálne oleje do difúzera od firmy Dóterra. Tieto oleje majú farmaceutickú kvalitu a sú liečivé. Vhodné sú zmesi Air a On Guard, prípadne eukalyptus, ale ak chcete liečebný účinok. Odporúčam výhradne Dóterru kvôli jej farmaceutickej čistote. Výhodou je, že difúzovanie olejov prečistí vzduch, takže bude mať ochranný efekt aj pre ostatných členov rodiny. On Guard odporúčam užívať aj vnútorne.

Z čínskej medicíny by som Vám vedela predpísať zmes bylín len na základe kompletnej diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, chceli by ste si objednať Dóterra oleje, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky a ak to nie je z Vašej strany možné, tak e – mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/