Mám problém s ochorením horných dýchacích ciest. Aké bylinky sú pre mňa vhodné?

Zodpovedané
4. máj 2022

Dobrý deň,

každoročne mám problém s ochorením horných dýchacích ciest. A to som veľmi opatrnná.

Viete mi pomôcť?

Ak áno, aké bylinky sú pre mňa vhodné?

Ďakujem

Dobrý deň,

ako podpornú preventívnu liečbu odporúčam dychové cvičenia aspoň 2x denne a vyplachovať nosové dutiny kanvičkou na výplach nosa, ktorá sa dá kúpiť v lekárni aspoň 1x denne.

Pomocou čínskych bylinných zmesí sa dá docieliť, aby sa Vám problémy neopakovali. Na to, aby som vedela vybrať vhodnú zmes pre Vás, potrebovala by som viac informácií o aké ochorenie sa jedná. Existuje pomerne veľké množstvo bylinných zmesí na liečbu horných dýchacích ciest, ale aby som Vám mohla predpísať bylinnú zmes, potrebovala by som Vám urobiť diagnostiku.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/