Môže čínska medicína pomôcť osobe po odstránení močových kameňov?

Zodpovedané
18. jan 2024

Dobrý deň,

manžel ide na operáciu, vyberú mu močový kameň v oblasti močovodu. Kameň má cca 1,7 cm. Manžel je obézny, avšak zdravý a doteraz úplne bez akýchkoľvek ťažkosti. Až teraz mal obličkové kolíky.

Čo by ste odporučili po operácií ako doplnkovú terapiu?

Čo nemá jesť, keď chce zmeniť trochu životosprávu?

Obvodný lekár aj špecializovaný povedali, že už to nepomôže a nech sa stravuje ako doteraz. Len nech pije viac vody. Viem, že čínska medicína je komplexnejšia a nesústreďuje sa len na odstránenie následkov.

Ďakujem

Dobrý deň,

ako prevencia tvorby močových kameňov je strava.

Treba sa vyhnúť týmto potravinám:

  • mlieko a mliečne výrobky,
  • príliš slané jedlá,
  • minerálky,
  • ovocné koncentráty,
  • silný čaj,
  • čokoláda,
  • biele pečivo,
  • zmrzlina,
  • špenát,
  • rebarbora,
  • fazuľové lusky,
  • kyslá kapusta,
  • petržlen.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/