Môže mi čínska medicína pomôcť pri liečbe polypu na maternici?

Zodpovedané
3. jan 2024

Dobrý deň,

mám polyp na maternici. Je veľký 7 mm.

Môže mi čínska medicína pomôcť pri jeho liečbe?

Pomôžu mi bylinky?

Ak áno, ktoré konkrétne?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri polypoch všeobecne kdekoľvek v organizme je možné zabrániť zväčšovaniu, prípadne tvorbe nových. Vhodná je komplexná liečba čínskou bylinnou terapiou ideálne spolu s akupunktúrou.

Bylinná zmes sa zostavuje na základe komplexnej diagnostiky pacientovi mieru z viacerých bylín, aby sa vyvážilo ich spolupôsobenie v organizme. Byliny v monoterapii sa nedávajú, aby nevznikla nerovnováha, preto Vám neviem odporučiť akúkoľvek bylinu.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/