Aké máte skúsenosti s B-lite implantátmi?

Zodpovedané
7. dec 2018

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom mojej situácie. Zvažujem augmentáciu pŕs. Vzhľadom na veľkosť implantátu (465 - 520 ml), ktorú plánujem k mojim širším bokom na vybalancovanie postavy, sa mi vynára otázka, či nebude vhodnejšie rozmýšľať nad B-lite implantátmi.

Budú priaznivejšie pre chrbát a aj na aktivity. Sú kratšie na trhu a finančne náročné, tak asi preto neexistuje dosť ich nositeliek.

Máte s nimi skúsenosti?

Kedy by sa dalo prísť k Vám na konzultáciu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

uvažujete správne. Pri väčších veľkostiach sa B-Lite dostávajú v prípade voľby vhodného implantátu do popredia tým, že sú ľahšie. Avšak ako píšete, to nie je jediný aspekt pri výbere implantátov.

B-lite používam aj ja, ale okrem toho aj iné značky s veľkou spokojnosťou žien po operácii.

Odporúčam absolvovať viacero konzultácii, môžete samozrejme aj u mňa. Nájdite takého plastického chirurga, ktorému budete po absolvovaní osobnej konzultácie najviac dôverovať.

Výber je najdôležitejší faktor úspechu 🙂