Ako si neinvazívne poradiť s klesajúcimi kontúrami tváre?

Zodpovedané
14. nov 2018

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kontúr tváre.

Existuje neinvazívna metóda na spevnenie kontúr tváre?

Gravitácia a vek už robia svoje, takisto ako aj môj strach z ihiel.

Ďakujem pekne za odpoveď

Dobrý deň,

strach z ihiel by som navrhoval odstrániť postupným tréningom 😎.

A neinvazívne postupy sú účinné rovnako ako krémy proti vráskam. V jednom momente začnú byť viac na škodu. Injekčné výplne, nite, laser a tvárové implantáty považujem za invazívne - hoci sú niektoré nazývané len "mini" zásahom.

Keď prekročíte imaginárnu hranicu ochabnutia tkanív tváre (líca, mihalnice, podbradok..), je najjednoduchšia cesta chirurgickou korekciou. Aj tie nemusia byť radikálne. Na konzultácii s plastickým chirurgom sa dohodnete na rozsahu výkonu a prioritách oblastí, ktoré Vás trápia.

Nemusíte sa cítiť pod tlakom. Konzultácie sú nezáväzné a ich cieľom je sa nechať informovať, nie sa zaviazať.