Je možný posun dvorcov?

Zodpovedané
19. nov 2018

Dobrý deň,

prosím o pomoc pri riešení mojej situácie. Mám zväčšené prsia. Po dvoch rokoch som bola na úprave, mám lízatkový rez. Dvorce mám veľmi vysoko. Mám problém s nosením podprsenky, keďže dvorce mi je vidno.

Moja otázka znie. Je možné posunutie dvorcov?

Aký je priebeh zákroku a aká je cena?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

áno.

Posun dvorcov je možný v podstate ktorýmkoľvek smerom, ale niekedy za cenu ďalších jaziev. Inokedy sú Vám navrhnuté aj alternatívne riešenia. Všetko sa dá prekonzultovať. Odporúčam formou osobnej konzultácie.

Najlepšie je, ak to rieši lekár, ktorý Vás pôvodne operoval. Ale samozrejme môže to riešiť aj iný lekár, ku ktorému máte dôveru. Cena je však už zvyčajne vyššia.

Zopakovanie modelácie prsníkov stojí rádovo 2 tisíc eur.