Robíte v jednom zákroku zväčšenie a úpravu prsníkov?

Zodpovedané
11. okt 2018

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom úpravy a zväčšenia prsníkov.

Robíte v jednom zákroku zväčšenie a úpravu prsníkov?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno, samozrejme.

Je to veľmi často vyžadovaný typ operácie a vyrieši dva najpálčivejšie problémy estetiky prsníka.

Ochabnutie, čiže stratu objemu a natiahnutú kožu s neprimerane nízkou polohou bradaviek. Touto operáciou sa najjednoduchšie rieši aj asymetria prsníkov.

Opäť sme ale pri ľudskom tele a sú obmedzenia, kedy je lepšie a estetickejšie vykonať operáciu v dvoch krokoch s odstupom niekoľkých mesiacov. Hranica, kedy operovať naraz a kedy na dva kroky, nie je presne vymedzená a závisí od skúseností operatéra, operačnej techniky a samozrejme od očakávaní ženy.

Osobná konzultácia je najlepšia možnosť zodpovedania na otázku, či ste na túto variantu vhodná aj Vy.