Aké lieky mi môže doktorka predpísať na vysunutú platničku, keď ešte dojčím?

Zodpovedané
9. júl 2019

Dobrý deň,

zistili mi vysunutú platničku a dojčím 8 mesačné dieťa. Doktorka mi povedala mi, že mám vydržať, ale nakoľko mi bolesť vystreľuje do nohy, ledva chodím a to sa pri malom nedá.

Aké lieky mi môže doktorka predpísať na vysunutú platničku keď dojčím?

Ďakujem

Dobrý deň,

nakoľko si myslím, že obyčajný Ibalgin Vám na to nepomôže, tak potom všetky ostatné silnejšie analgetiká naozaj nie sú vhodné počas dojčenia.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová