Aké Omega 3 existujú v sirupovej forme alebo v tabletkách, ktoré sa dajú rozdrviť do čaju?

Zodpovedané
29. sep 2019

Dobrý deň,

neurologička nám odporučila pre naše dieťa užívať Omega 3. Kúpila som Omega 3 želé cukríky od Jamiensonu. Dieťa ich odmieta jesť.

Aké Omega 3 existujú v sirupovej forme alebo v tabletkách, ktoré sa dajú rozdrviť do čaju?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Omega 3 sú pre deti v sirupovej forme.

Môžte kúpiť sirup EYE Q, je vhodný pre deti od 1 roka. Je s príchuťou vanilky.

Alebo sirup Mollers Omega 3 Rybí olej Natur, ten je vhodný pre deti od 6. mesiaca.

Pre deti od 3 rokov je v ponuke aj s ovocnou alebo citrónovou príchuťou.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová