Aké prípravky na chudnutie odporúčate?

Zodpovedané
30. apr 2019

Dobrý deň,

chcela by som schudnúť a hľadám prípravky, ktoré mi naštartujú organizmus a pomôžu zhodiť prebytočné kilogramy.

Aké prípravky odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

na chudnutie je dobrý L-Karnitín ale samozrejme v spojení s fyzickou aktivitou. Je to telu vlastná látka, ktorá sa podieľa na energetickom metabolizme v organizme a teda aj na metabolizme tukov. Urýchľuje spaľovanie tukov z potravy.

Celkovo si ale myslím, že žiadne tablety na chudnutie neurobia zázrak. Je jednoducho potrebné zmeniť životosprávu, upraviť jedálniček a mať čo najviac pohybu.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová