Aký krém mi pomôže na rozškrabané vyrážky?

Zodpovedané
28. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pracujem v pekárni a teraz v lete sa veľmi potím. Všade je múka a na čerstvo oholených nohách sa mi urobili vyrážky, ktoré veľmi svrbia a rozškrabala som si ich.

Aký krém mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

jedná sa zrejme o potničky, ktoré trápia v lete nielen deti ale aj dospelých. Nohy si skúste večer potierať pleťovou vodou, ta jemne dezinfikuje.

Takisto odporúčam Psilo-balsam. Ten si môžte potierať niekoľko krát denne, aby Vás pokožka nesvrbela.

Používa sa pri alergických reakciách, ale aj na svrbivú pokožku rôznej etiológie.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová