Aký máte názor na masť Traumeel?

Zodpovedané
9. okt 2019

Dobrý deň,

som 2 mesiace po operácii členka. Pretrváva mi opuch a ide to až mierne nad koleno. Užívala som Aescin a žiaden účinok nevidímm. Lekárka mi spomínala masť Traumeel.

Doporučila by ste ju?

Čo iné by som si mala na nohu aplikovať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Traumeel masť je viaczložkový homeopatický liek. Môžte vyskúšať, ale neviem či Vám pomôže.

Ja by som Vám odporučila užívať Wobenzym. Obsahuje enzýmy, ktoré pomáhajú pri úrazoch a pooperačných stavoch. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných podliatín a skracuje dobu hojenia.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová