Aký výživový doplnok odporúčate, keď si chcem doplniť vápnik počas dojčenia?

Zodpovedané
2. aug 2019

Dobrý deň,

som po pôrode a dojčím. Keďže nemôžem jesť mliečne výrobky a ani strukoviny, chcem si doplniť vápnik.

Aký výživový doplnok odporúčate, keď si chcem doplniť vápnik počas dojčenia?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môžte si kúpiť Kalciové tablety Galvex. Sú vhodné aj pre dojčiace ženy, sú kvalitné a aj cenovo výhodné. Balenie obsahuje 50 tabliet.

Jedna tableta obsahuje 500 mg uhličitanu vápenatého, čo zodpovedá 200 mg vápnika. Užívajú sa 1 až 4 tablety denne podľa potreby.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová