Čo mi pomôže na posilnenie imunity?

Zodpovedané
23. jan 2019

Dobrý deň,

som po 2 potratoch a som už tretíkrát nachladnutá. Užívala som aj antibiotiká, no stále sa mi to vracia. Od marca sa budeme snažiť o bábätko a chcela by som si posilniť imunitu. Beriem iba Femibion 1.

Čo mi odporúčate na zlepšenie imunity?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

na oslabenú imunitu vyskúšajte Kolostrum. Napríklad konktrétne Kolostrum od firmy Barnys obsahuje navyše aj Vitamín C a Zinok. Užívajte mesiac v kuse a uvidíte 🙂.

Keďže sa Vám neustále vracia prechladnutie, tak odporúčam aj dodržiavať nosnú hygienu. Každý večer si vystriekajte nos so sprejom s morskou vodou. Takto odstránite vírusy, ktoré ste vdychli počas dňa, či už v práci alebo inom kolektíve.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová