Je Kalciový sirup vhodný na suchý a vlhký kašeľ u ročného dieťaťa?

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Kalciového sirupa.

Je Kalciový sirup vhodný na suchý a vlhký kašeľ u ročného dieťaťa?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Kalciový sirup je vhodný najmä pre najmenšie deti. Pri kašli vyživuje a regeneruje namáhanú zapálenú sliznicu dýchacích ciest.

Kalciový sirup napomáha uvoľňovaniu nahromadeného hlienu v dýchacích cestách, tlmí suchý aj vlhký kašeľ, pomáha pri bolestiach hrdla a pri zachrípnutí.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová