Môžem dať Gastrocynesine mesačnému dieťaťu so skrytým refluxom?

Zodpovedané
19. sep 2019

Dobrý deň,

moja mesačná dcéra má skrytý reflux. Mliečko sa jej vracia do pusinky spolu aj s kyselinou.

Môžem jej nato dať Gastrocynesine?

Ak áno, ako sa dávkuje?

Gastrotuss jej nepomohol, bolo jej po ňom horšie.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Gastrocynesine je homeopatikum, to znamená, že ho môžte dať aj takému bábätku. Užívanie homeopatie zvyčajne nie je ohraničené vekom.

Užívanie je podľa príbalového letáku. 1 tabletu rozpustíte v troške vody alebo aj mliečka a podáte 15 minút pre papaním.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová