Môžem kombinovať Hylak forte, Vigantol a ProbioFix u dvojmesačného bábätka?

Zodpovedané
13. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kombinácie liekov pre dvojmesačného syna. Dávam mu Vigantol, Probiofix baby a Espumisan forte 3x5 kvapiek. Každé pri inom kojení.

Doktorka nám ešte odporučila Hylak forte 3x15 kvapiek. A to kvôli vodnatej stolici.

Môžem pri jednom kojení dávať Hylak s vyšie spomenutými liekmi?

Sú Pamycon kvapky ešte účinné, keď som ich zabudla odložiť do chladničky?

Asi na 3,5 hodiny boli pri teplote 24 stupňov C.

Ďakujem

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová