Tlak na hrudi smerujúci k prsníku

Zodpovedané
13. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám 29 rokov a v poslednej dobe som mala tlak na hrudi smerujúci k ľavému prsníku. Potom to prestalo. Teraz mám už druhý deň bolesť skôr na pravej strane. Všimla som si, že to mám aj počas prehĺtania.

Mám nefunkčnú štítnu žľazu a užívam Euthyrox 50. Pred mesiacom som bola na EKG a všetko bolo v poriadku.

Čo mi môže byť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

s týmto musíte ísť k lekárovi. Lekárnik nie je oprávnení určovať diagnózu.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová