Vyliečil mi liek Lomexin mykózu?

Zodpovedané
26. máj 2020

Dobrý deň,

trápili ma kvasinky a doktor mi predpísal tablety Lomexin. Keď som si po troch dňoch po užití prvej tablety išla zaviesť druhú, mala som na prste biele kusy ako keby výtoku. Konzistenciou bol rozmočenej papierovej vreckovky.

Teraz som dosť zneistená, či je to len tá rozpustená tableta, alebo sa mi mykóza nevyliečila.

Aký máte na to názor?

Po koľkých dňoch by to malo úplne zmiznúť?

Svrbenie a pálenie úplne prestali.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

osobne si myslím, že ak svrbenie a pálenie prestalo, tak môže ísť aj o pozostatok tablety.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová