Čo mi odporúčate na bolesť močovej rúry?

Zodpovedané
21. okt 2019

Dobrý deň,

posledné mesiace ma často bolí v podbrušku. Brucho sa mi nafúkne a reže ma. Aj dolu nižšie ma pobolievalo. Bola som na preventívke u gynekológa. Ženské veci mám v poriadku.

Vraj ma to bolí močová rúra. Dostala som jednodňové antibiotiká. Užívala som ich minulý týždeň. Stále ma to tam pobolieva. Cez víkend ma to až pichalo, keď som stála na nohách.

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý večer,

kedže z gynekologického hľadiska ste v poriadku, odporúčam Vám navštíviť urologickú ambulanciu. Tam Vám na základe odborného vyšetrenia môže byť stanovená cielená liečba Vášho problému.

Prajem všetko dobré

Prajem Vám krásny deň,
MUDr. Petra Vinceová