Prečo má manžel červené bodky na žaludi?

Zodpovedané
11. nov 2019

Dobrý deň,

môjmu manželovi sa objavujú škvrnky na žaludi. Nesvrbí ho to a ani nepáli. Pri močení nemá žiaden problém. Pred mesiacom bol aj u pána urológa. Prekonal streptokoka, na ktorého užíval antibiotika. Po nich išiel znova na ster a všetko v poriadku. Bol vyšetrený na všetky pohlavné choroby a všetko negatívne.

Ja som bola u gynekologičky na ster a všetko v poriadku.

Môže to mať nejakú alergiu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o pozápalovú reakciu, ktorá by mala spontánne odznieť. Ak boli výsledky vyšetrení negatívne a nemá klinické obtiaže.

Ak manžel nemá alergiu na jód, doporučujem miesto ošetrovať Betadine masťou, ktorá má antiseptický účinok.

Prajem Vám krásny deň,
MUDr. Petra Vinceová