Môžem ešte počas tehotenstva užívať Femibion 3?

Zodpovedané
22. jún 2023

Dobrý deň,

momentálne som v 36. týždni tehotenstva a užívam posledný blister Femibion 2. Doma mám už len Femibion 3, ktorý je vhodné brať až v období dojčenia.

Môžem tie chýbajúce (2 - 3 týždne) do pôrodu začať užívať Femibion 3, alebo odporúčate ešte zakúpiť iný výživový doplnok?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

každý vitamínový doplnok je vhodný pre iné obdobie tehotenstva alebo pre dojčenie. Vhodné je preto užívať doplnok, ktorý zložením najviac vyhovuje obdobiu tehotenstva.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič