Môžem v 28. týždni tehotenstva začať užívať Pregnafolin lll?

Zodpovedané
15. feb 2024

Dobrý deň,

som v 28. týždni a doteraz som neužívala žiadne vitamíny. Akurát teraz mi sestrička povedala, aby som si kúpila. V lekárni mi poradili Pregnafolin lll. Ale je tam písané pre dojčiace ženy, to ešte nie som.

Mám ich začať užívať?

Ak áno, ako ich správe dávkovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

chcete užívať preparát pre dojčiace ženy a sama udávate, že ste tehotná. Vypýtajte si prosím v lekárni preparát a doplnok vhodný pre tehotné ženy.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič