Sú vitamíny Fertillup vhodné na podporu plodnosti?

Zodpovedané
20. nov 2023

Dobrý deň,

už dva roky máme problém s otehotnením. Boli sme aj v centre asistovanej reprodukcie, kde partnerovi robili spermiogram a aj brali krv. Všetko ok.

Doktorka mi však povedala, že ja tam mám nejakého streptokoka, ktorý sa liečiť nemusí. Bola som na hyfosy, ale nepodarilo sa to doktorke spraviť. Vraj sa mám objednať na hyfosy v narkóze.

Chcem dať tomu čas a objednať si vitamíny Fertillup pre ženy.

Je to správna voľba?

Viete mi poradiť aj iné vitamíny?

Inak doma máme už 8-ročného chlapčeka.

Ďakujem

Dobrý deň,

nepoznám tieto vitamíny a ani nemám referencie od žien, ktoré by tento preparát užívali. Podľa zloženia na internete je to vhodný preparát pre ženy so snahou otehotnieť.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič