icon
3 / 33
avatar

jej - ako pekne vyzera v tej supravicke.. kde ste kupili? aj my take vecicky predavame.. 🙂

14. dec 2011
avatar

@dales to sme kupili v dubnici v obchode vevericka a vy to predavate kde a aky mate vyber

15. dec 2011