icon
10 / 31
avatar

Nádherný je, aj peknú výbavičku máte pre neho kúpenú :D

14. sep 2011
avatar

@stanca22 dakujeme moja no snazime sa aby bol z neho fesak

19. sep 2011
avatar

To je pochopiteľné :D Je nádherný, už viete aj krstných?

20. sep 2011
avatar

@stanca22 hej bude moj brat xi xi a uz sa tesim buduci rok chceme mat svadbu v kostole uz hadam az bude malinky behat

29. okt 2011